امروز شنبه  24 مهر 1400
تعداد بازدید : 427 - تاریخ خبر : 1400/07/12 - 15:16
روزهای پایانی صفر در تلویزیون

در ایام رحلت پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله، شهادت امام حسن مجبتی علیه السلام و امام رضا علیه السلام، شبکه های سیما، برنامه های ویژه ای متناسب با این ایام تدارک دیده و پخش می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ معاونت سیما با فرا رسیدن روزهای پایانی صفر، به منظور ایجاد فضایی معنوی و عرفانی برای مخاطبان با پخش ویژه برنامه‌ها، سخنرانی‌های مذهبی، ارتباط زنده با اماکن مقدس، میزبان عزاداران و سوگواران اهل بیت (ع) می‌شود.

طبق پیش‌بینی‌های انجام شده، شبکه‌های سیما به مناسبت ایام 28 صفر در مجموع بیش از 249 ساعت برنامه در قالب و ساختارهای مختلف تدارک دیده‌اند که به روی آنتن خواهد رفت.

سخنرانی، مداحی، 64 عنوان برنامه گفتگومحور و ترکیبی، 13 عنوان میان برنامه شامل کلیپ‌ها، موسیقی و تصاویر مرتبط، 25 عنوان برنامه مستند و 11 عنوان برنامه گزارشی در این ایام از شبکه های سیما پخش می شود.

 

 

*** شبکه یک سیما

ویژه برنامه «حسینیه ایران» به تهیه کنندگی مومن نژاد روز سه شنبه و پنجشنبه در سالروز رحلت پیامبر اکرم، شهادت امام حسن علیه السلام و امام رضا علیه السلام از ساعت 12:15 به صورت زنده پخش می شود.

«حسینیه ایران» که با اجرای صیرفی و آقابیگی  روی آنتن می رود، طی ارتباط زنده با حسینیه امام خمینی و مراسم عزاداری سالروز رحلت پیامبراکرم (ص) با مخاطبان خود همراه می شود.
پخش ویژه برنامه زنده «تشرف» از دیگر تدارکات شبکه یک در روزهای آخر ماه صفر است که دوشنبه تا چهارشنبه ساعت 23 پخش می شود.
همچنین برنامه «تشرف» روز پنجشنبه در سالروز شهادت علی بن موسی الرضا علیه السلام ساعت 10 صبح از پشت بام حرم رضوی پخش می شود.

برنامه «سریالیست» به گفتگو در خصوص سریال‌های مذهبی می پردازد.

مستند «خادم الرضا» در 3 قسمت در خصوص خادمین حرم امام رضا (ع) و شهید سلیمانی تیز در این ایام روی آنتن می رود.

 

*** شبکه دو سیما

ویژه برنامه «به تو از دور سلام» با حضور کارشناسان مذهبی و ذاکران اهل بیت (ع) از از یکشنبه تا سه‌شنبه ساعت 23:30 و از سه شنبه تا پنجشنبه (13 تا 15 مهر) ساعت 13:15 پخش خواهد شد.

ویژه برنامه «ایوان بهشت» با سخنرانی حاج شیخ حسین انصاریان ساعت 10:30 روز سه‌شنبه و پنجشنبه همچنین پخش مجموعه ای از سخنرانی های مذهبی خطبایی چون حجج اسلام ماندگاری، ابوالقاسمی، رفیعی، رنجبر و ... ساعت 6:00 مرثیه‌سرایی ذاکران اهل بیت (ع) به صورت میان برنامه در این ایام تقدیم بینندگان خواهد شد.

«خطبه‌خوانی» نیز سه‌شنبه ساعت 21:00 و زیارت حضرت محمد (ص) به صورت مستقیم از مرقد حضرت امام خمینی (ره) روانه آنتن می‌شود.

«نشان ارادت» با محوریت گفتگو با چهره‌های مختلف فرهنگی و هنری و ارادت‌شان به خاندان اهل بیت (ع) دوشنبه و چهارشنبه ساعت 17:30 و سه شنبه ساعت23:30 روانه آنتن خواهد شد.

آخرین قسمت از مستند «یک قرن با حسین(ع)» ساعت 18:00 روز سه‌شنبه و برنامه زنده «عشق بی پایان» به صورت زنده از مشهد مقدس از روز شنبه تا سه‌شنبه ساعت 21:00 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

برنامه «ماه در می‌زند» نیز با داستان‌هایی ویژه هر روز ساعت 19:15 و برنامه «محاکات» چهارشنبه ساعت 23:30 و به صورت ویژه‌ای پنجشنبه ساعت 17:30 و 23:00 در جدول پخش برنامه های این شبکه قرار دارد.

برنامه کودک «دست کی بالا» ویژه رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن(ع) سه شنبه ۱۴ مهر و پنجشنبه ۱۵ مهر ویژه شهادت امام رضا(ع) روانه آنتن می‌شود.

«از آسمان» با نگاهی به شهدای نسل سوم و مدافع حرم و حماسه آفرینان دفاع مقدس به نقل روایاتی از این ستارگان آسمان حماسه و شهادت می پردازد. این برنامه از سه‌شنبه تا پنجشنبه ساعت 14:00 از شبکه دو سیما پخش می شود.

همچنین «نمادو» در گزارش هایی ویژه مراسم عزاداری سوگواری پایان ماه صفر را تصویر می کند که تقدیم بینندگان خواهد شد.

مستندهای ویژه ای چون «کفشدار حرم» چهارشنبه ساعت 11:00 و مستند دیگری به نام «سفرهای بهشتی» چهارشنبه ساعت 18:15 به همراه فیلم های سینمایی مختلف از دیگر تدارکات این شبکه است که در این ایام روانه آنتن خواهد شد.

 

 

*** شبکه سه سیما

برنامه «سمت خدا» به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجبتی (ع) و شهادت امام رضا (ع) با حضور کارشناسان مذهبی به بحث و بررسی موضوعات دینی و مذهبی می‌پردازد.

برنامه «مخاطب خاص» به تهیه کنندگی هادی آشتیانی به صورت زنده از مشهد مقدس روز سه شنبه بعد از خبرشبانگاهی و چهارشنبه ساعت ۲۱:۴۰ به روی آنتن خواهد رفت.

برنامه «ضیافت دوست» نیز به تهیه کنندگی محمدیان فرد با موضوع مناجات و دعای سحرگاهی به صورت زنده از مشهد مقدس ساعت ۳:۳۰ بامداد پخش خواهد شد.

همچنین برنامه «تکیه گاه» به تهیه کنندگی نظری یک برنامه‌ی گفتگو محور است که از روز سه شنبه تا پنحشنبه ساعت ۱۵:۳۰ به صورت زنده پخش می شود.

علاوه بر این برنامه «موکب ثارالله» و «نوای افلاک» به پخش مداحی مداحان می پردازند که به صورت کلیپ های ۱۰ دقیقه ای پخش خواهد شد.

برنامه «لحظه ها را دریاب» به صورت کلیپ و فتوکلیپ های ۴۵ ثانیه ای به صورت میان برنامه ای بر روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

 

 

*** شبکه چهار سیما

برنامه «سوره» به بررسی سیره امام حسن مجتبی (ع) و بررسی ابعاد سیاسی، اجتماعی زندگی و سیره امام حسن و بحث صلح و قطعانه امام و .... با حضور کارشناسان حوزه دینی و معرفت از جمله شخصیت‌شناسی امام حسن (ع)، حسنین در اسلام، جنگ روایت‌ها، ترور شخصیت و .... می پردازد.

برنامه های «بی کران» با حضور مهمانان مربوطه عزاداری و مناسک دینی در محرم و نسبت آن با هویت، فرهنگ و تاریخ جامعه ایرانی را نشان می دهد.

«چراغ مطالعه» در 2 قسمت به بررسی موضوع مرثیه در زبان فارسی و معرفی کتب مرتبط با آن می پردازد.

بررسی و تحلیل هنر آیینی از جمله موسیقی و شعر در «مقطعات»؛ بررسی علم ریاضی و مروری بر دستاوردهای دانشمندان بزرگ جهان اسلام در «چهارسوی علم» و سخنرانی رحیم پور ازغدی درباره اسلام و پیامبر در «چند دقیقه برای تفکر» از برنامه های این شبکه در روزهای پایانی ماه صفر است.

مستند «آخرین روزهای صفر» نیز در این ایام پخش می شود. این مستند مروری بر زندگی و بیوگرافی واعظ شهیر و مداح اهل بیت مرحوم علامه شیخ جعفری شوشتری دارد و ارادت ایشان به خاندان عصمت و طهارت، معرفی اساتید او علامه محمدکاظم خراسانی و سید اسماعیل صدر را نمایش می دهد.

مستند «سفره‌های بهشتی» نیز که از سیر تاریخی برپاشدن مهمانسرای حضرت امام رضا (ع) در حرم رضوی، وقف افراد گوناگون برای اطعام زائرین و مجاورین حرم رضوی، شرح دعوت از زائرین حرم رضوی برای صرف غذا و مراحل مختلف طبخ غذا در مهمانسرای حضرت است در این روزها پخش می شود.

 

 

*** شبکه پنج سیما

برنامه ظهرگاهی «تا نیایش» ویژه دهه پایانی ماه صفر از حرم مطهر رضوی حوالی ساعت 12:25روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

این ویژه برنامه تولیدی به مدت 4 روز از دوشنبه 12 مهرماه تا پایان ماه صفر به تهیه کنندگی علیرضا هنرمند و با اجرای احمد شفازاده تقدیم نگاه مخاطبان می شود. 

برنامه «تا نیایش» با حضور کارشناسان مذهبی حجت الاسلام دکتر اسکندری و دکتر داودی نژاد موضوع سبک زندگی نبوی و سبک زندگی رضوی را برای مخاطبان تبیین و بررسی می نمایند.

برنامه زنده «قرار» ویژه دهه پایانی ماه صفر به تهیه کنندگی سید محمد صفدری و با اجرای زینب پور ابراهیم از حرم مطهر رضوی از امشب (دوشنبه 12 مهرماه) به مدت سه شب، ساعت 22 از شبکه پنج سیما تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

«قرار» میزبان افراد خیر و خدمت گزاران امام رضا (ع) خواهد بود. کسانی که داستان خاصی را برای مخاطبان روایت می کنند. پخش تصاویر حرم، میان برنامه های مرتبط با موضوع برنامه، وله های مداحی و... از بخش های این برنامه است که 45 دقیقه از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

واحد تامین برنامه شبکه پنج نیز، برای این ایام دو کلاکت («دروغ» و «سایه ها») از سریال «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» را روز سه شنبه ساعت 7 صبح و 16:45 عصر پخش خواهد کرد.

مستند «حسین (ع) تنها نیست» روز سه شنبه 13 مهرماه ساعت 20 پخش می شود. این مستند به موضوع راهپیمایی اربعین در شهر لندن  سال 2021 می پردازد. 

مستند «کبوتر حرم» به کارگردانی سید احمد معصومی نژاد به زندگی و ابعاد شخصیتی شهید غلامعلی رجبی، شاعر، معلم و مداح اهل‌بیت (ع) می پردازد. این مستند دو قسمتی روز پنج شنبه 15 مهرماه ساعت 8 صبح و 16 عصر به مدت 25 دقیقه پخش می شود.

«سلام تهران» نیز از برنامه های گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که روز چهارشنبه 14 مهرماه معطوف به این دو مناسبت روی آنتن می رود.

برنامه «در شهر» گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیما، در این ایام معطوف به این مناسبت روی آنتن می رود. این برنامه به پوشش تصویری مراسم عزاداری دهه پایانی صفر می پردازد.

برنامه «رنگین کمان» گروه خانواده شبکه پنج سیما، برای آشنایی بیشتر کودکان با این ایام در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه (14 و 15 مهرماه) ویژه دهه پایانی ماه صفر روی آنتن می رود. این برنامه با دعوت از گروه سرود نسل سلیمانی ها، پخش پلی بک و... ویژه این ایام پخش خواهد شد.

پخش نماهنگ، وله، موسیقی تصویر مذهبی و ... از جمله میان برنامه هایی هستند که از تامین برنامه و پخش شبکه پنج سیما تقدیم به مخاطبان خواهد شد.

 

 

*** شبکه جام جم

ویژه برنامه «سوگواره شب نشینی» در شب های 28 و 30 صفر همراه با دعوت از میهمانان ویژه مرتبط با موضوع جهت تشریح ابعاد زندگی پیامبر عظیم الشان اسلام و سبط اکبر امام حسن مجتبی (ع) و امام هشتم ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) روی آنتن می رود.

میان برنامه های مناسبتی ویژه این ایام همراه با پخش مراسم سوگواری در مناطق مختلف کشور در فواصل مختلف از شبکه جام جم پخش می شود.

ویژه برنامه «صبح پارسی» همراه با سوگواری و دعوت از میهمانان مرتبط با حال و هوای این ایام و ارتباط مستقیم با حرم رضوی و سایر اماکن مقدس روی آنتن می رود.

برنامه «رواق» به صورت زنده از کنار مضجع شریف رضوی امام هشتم روی آنتن می رود.

فیلم های سینمایی «شیار 143» و «براده های خورشید» نیز از شبکه جام جم پخش خواهد شد.

 

 

*** شبکه آموزش

ویژه برنامه «هفت آسمان» در ایام رحلت رسول اکرم(ص)، شهادت امام رضا(ع) و شهادت امام حسن(ع) در 3 قسمت از شبکه هفت سیما پخش می شود. گفتگو و تبادل نظر با نوجوانان و جوانان حاضر در برنامه با حضور کارشناسان مذهبی و طرح پرسش و پاسخ در خصوص شخصیت آن سه بزرگوار از آیتم های برنامه است.

برنامه ترکیبی «بفرمایید روضه» در 3 قسمت با پخش مداحی از مداحان نامی، متن خوانی فعالان فرهنگی، خطاطی توسط هنرمندان با موضوع متناسب، روضه خوانی و... روی آنتن می رود.

برنامه «دوربین هفت» در 2 قسمت گزارش هایی از برپایی مراسم‌های دهه آخر صفر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پخش می شود.

برنامه های «آوا نوا» با پخش نماهنگ، تیزر و «هیات ثارالله» با پخش سخنرانی حجج الاسلام سید حمید میرباقری، عبدالمجید سادات در حسینیه ثارالله هیات رزمندگان اسلام در خصوص و پرداختن به شخصیت صاحبان این روزها روی آنتن شبکه آموزش سیما می رود.

فیلم های سینمایی «محمد (ص)» و «ولایت عشق» در این ایام روی آنتن می رود.

 

 

*** شبکه قرآن و معارف سیما

ویژه برنامه «آستان مهربانی» به صورت زنده از مشهد مقدس ساعت ۱۰:۱۵ پخش می شود. این ویژه برنامه در دهه آخر صفر با اجرای سیدرضا نواب و کارشناسی حجت الاسلام حسینی قمی تقدیم نگاه بینندگان خواهد شد.

پخش سخنرانی از حرم مطهر امام رضا علیه السلام ساعت 13:30؛ محفل انس با قرآن کریم به صورت زنده از مشهد مقدس ساعت 16:30 و پنجشنبه ساعت 16:30 از مزار شهید حججی؛ پخش زنده دعای کمیل پنجشنبه حوالی ساعت ۲۰ از مشهد مقدس در این ایام روی آنتن می رود.

در روزهای سه شنبه و پنجشنبه ساعت ۱۵ ویژه برنامه زنده از حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام تقدیم مخاطبان می شود.

چهارشنبه و پنجشنبه ساعت 18:30 تلاوت قرآن کریم و مراسم خطبه خوانی شهادت امام رضا علیه السلام به صورت زنده از مشهد مقدس پخش می شود.

برنامه «رو به راه» به صورت زنده از کربلای معلی حوالی ساعت ۲۴ نیز از برنامه های دیگر این شبکه برای روزهای پایانی صفر است.

فیلم های سینمایی «تنهاترین سردار» و «ولایت عشق» سه شنبه و پنج شنبه ساعت 8 از این شبکه پخش می شود.

 

*** شبکه مستند

مستند «فرش هایی برای عرش»  به تهیه کنندگی و کارگردانی رهبر قنبری با موضوع روش و منش خادمان جوان حرم مطهر امام رضا (ع) چهارشنبه 14 مهر ساعت 21 در شب شهادت امام رضا (ع) از شبکه مستند پخش می شود.

مستند «آقا مرتضی» با موضوع پرداختن به سه بعد شخصیتی عرفانی، اخلاقی، سیاسی مرحوم آقامرتضی تهرانی و تأثیر گذاری ایشان در جریان مبارزات انقلابی در این ایام روی آنتن شبکه مستند می رود.

مستند «میراث ناملموس» که به مراسمات عزاداری و آیین‌ها و سنت‌ها در ماه های محرم و صفر در شهرهای استان یزد می‌پردازد، نیز پخش می شود.

جشنواره مستند با پخش فیلم مستند «صد سال تنهایی» (در خصوص پرتره و زندگی عبداله والی که به منجی منطقه محروم بشاگرد معروف است) و فیلم مستند «قطعه 19» (در خصوص خدمت رسانی و زحمات طلایی که در غسل دادن بیماران کرونایی نقش دارند) در این شب ها پخش می شود.

فیلم «از ایده تا اکران» که روایت گر رویدادهای زندگی سلیمان نبی برگرفته از قرآن کریم است، نیز روی آنتن می رود.

 

 

*** شبکه سلامت

برنامه «به امید دیدار» در 4 قسمت در دهه آخر صفر بازپخش خواهد شد.

مستند و فیلم های سینمایی با موضوع رحلت پیامبر (ص) و اربعین حسینی و شهادت امام رضا (ع) با مترجم ناشنوایان از این شبکه پخش می شود.

برنامه های «راویان»، «مثبت سلامت»، «دوربین سلامت»، «حال خوب» و «ضربان» در دهه آخر صفر با توجه به شرایط، به موضوعات خاص این ایام، منعطف می‌شود.

 

 

*** شبکه نسیم

برنامه «نفس» با دعوت از مادران فداکار، صبور و موفق جامعه و روایت داستان زندگی آنها در روزهای پایانی صفر از شبکه نسیم پخش می شود.

«با حسین حرف بزن» که با دعوت از اقشار مختلف مردم از جمله هنرمندان، نویسندگان، ورزشکاران و... و بیان حس و حال و ارتباط معنوی با امام حسین (ع) است، روی آنتن می رود.

برنامه های «نمای نزدیک» با پخش پشت صحنه سریال‌های و «نمای رادیو» که از نمایش‌های رادیویی تصویر برداری شده نیز در این روزها پخش می‌شود.

 

 

*** شبکه امید

ویژه برنامه «رفیق» در 3 قسمت در روزهای آخر ماه صفر با دعوت از ذاکرین و مداحان و پیر غلامان اهل بیت روی آنتن می رود.

ویژه برنامه «یا کاشف الکرب» با اجرای سید احمد کاظم زاده پنجشنبه به صورت زنده از کربلای معلی پخش می‌شود.

«حسینیه تلوزیونی ایران» در 3 قسمت ویژه برنامه رحلت پیامبر اکرم (ص)، امام حسن مجتبی و امام رضا (ع) در ارتباط زنده با حرم مطهر رضوی و گفتگو با کارشناس مذهبی و حضور قاری و مداح و گروه سرود دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه پخش می شود.

برنامه های «دوربین امید»، «قاب امید» و  «حسینیه نوگلان فاطمی» منعطف با این ایام روی آنتن می رود.

مستندهای «رودیون» که درباره یک جوان اهل کشور روسیه است که به تازگی مسلمان شده است و به دین اسلام گرویده است و «کسی که نمی‌شناختم»، «همسفر»، «معجزه انقلاب» و «در مسیر باران» نیز در این روزها از شبکه امید پخش می شود.

انیمیشن های «محمد امین» و «پیامبران» در این ایام از شبکه امید پخش می شود.

موشن گرافی های «تربت» و «قصه‌های آسمانی» با موضوع زندگی اهل بیت در فواصل برنامه ها از این شبکه پخش می شود.

 

*** شبکه افق

ویژه برنامه مناسبتی «تکیه» در ایام پایانی ماه صفر از حرم امام رضا علیه السلام به روی آنتن شبکه افق می‌رود.

برنامه ترکیبی «جاذبه 1400» با اجرای صابر خراسانی با موضوعات و مهمان های متفاوت از شبکه افق پخش می شود.

مستندهای «بیست و هشتم ماه صفر» که به عزاداری‌های جنوب کشور خصوصاً شهر بوشهر و معرفی آداب و رسوم آن‌ها می‌پردازد و «وقف نامه» روایت زندگینامه شخصیت‌های مذهبی معاصر نیز در این ایام روی آنتن می رود.

«ویژه رحلت پیامبر» با پخش کارهای کوتاه از قبیل کلیپ، نماهنگ و ... با موضوع ایام پایانی ماه صفر؛ پخش سخنرانی مذهبی از حرم مطهر رضوی؛ مداحی و مرثیه سرایی و شب‌های شعر رضوی در «رواق» نیز از دیگر برنامه های شبکه افق برای پخش در این ایام است.

انتهای پیام/ن

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 

«فوتبال برتر» امروز سه شنبه ۲۰ مهر و همزمان با پخش زنده دیدار فوتبال بین تیم های ملی ایران و کره جنوبی، فصل جدیدی از این برنامه را کلید می زند.

چندین فیلم پلیسی جدید تولید شده در مؤسسه فرهنگی هنری ناجی هنر این هفته از شبکه های یک و سه سیما پخش می‌شود.

شبکه ورزش به زودی و همزمان با ایام ربیع الاول با طرح‌های جدیدی به استقبال فصل جدید لیگ‌های ورزشی می‌رود.

معاونت سیما به مناسبت ماه ربیع الاول و آغاز هفته وحدت، برنامه هایی با با حال و هوای این ماه و همچنین مبتنی بر تقویت وحدت و یکپارچگی بین مسلمانان تدارک دیده است.

در روزهای پایانی هفته پنج‌شنبه و جمعه 22 و 23 مهر ماه با فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما همراه باشید؛ «با من حرف بزن»، «شهر طغیان» و «خواب آب» 3 اثر جدیدی هستند که این هفته از قاب شبکه های سیما تماشایی می شوند.

سینا حجازی خواننده تیتراژ آغازین برنامه «بسته پیشنهادی» شد که با اجرای مژده لواسانی از ابتدای ماه ربیع الاول روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

اولین قسمت از برنامه‌ «پرنیان صدا» به تهیه کنندگی و اجرای سعید توکل، جمعه 16 مهرماه ساعت 20 همزمان با شروع ماه ربیع الاول از شبکه پنج سیما روی آنتن می رود. 

اولین قسمت از فصل سوم مجموعه تلویزیونی «روزگار جوانی» به تهیه کنندگی سپهر محمدی و کارگردانی اصغر توسلی با آغاز ماه ربیع 17 مهرماه هرشب ساعت 23 از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

تهیه‌کننده سریال «بی‌نشان» آگهی جذب هنرور منسوب به این پروژه را جعلی دانست و تاکید کرد اطلاعات این پروژه از کانال رسمی آن منتشر می‌شود.

برنامه «اسرار سینما»، میان برنامه جدید شبکه نمایش از فردا به روی آنتن می رود.

پیکر هنرمند فقید زنده یاد فتحعلی اویسی در کنار مزار محمود اختیار شاعر و نویسنده ایرانی به خاک سپرده شد.

شبکه نمایش در پی در گذشت هنرمند پیشکسوت عزت الله مهرآوران با پخش فیلم سینمایی «سیب سرخ حوا»  یاد و خاطره ایشان را گرامی می دارد.

سریال «روزگار جوانی» به کارگردانی اصغر توسلی و تهیه‌کنندگی سپهر محمدی از شنبه ۱۷ مهرماه ساعت ۲۳ از شبکه پنج سیما روی آنتن می‌رود. تکرار این سریال نیز ساعت ۱۹ فردا پخش می‌شود.

برنامه تلویزیونی «صبح پارسی» پنجشنبه به مناسبت شهادت امام رضا (ع) با حضور هادی شکری بر روی آنتن می‌رود.

برنامه «شب نشینی» چهارشنبه شب با حضور میلاد رضایی بر روی آنتن می رود.

 

مجموعه مستند جدید سه قسمتی «آبگیر؛ آبادی حیوانات آفریقا» از شنبه 17 مهرماه در قاب چهارسوی علم شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.

اولین و دومین قسمت از برنامه «شهرک رنگین کمان» با محوریت آموزش مهارت های زندگی و مدیریت بحران به تهیه کنندگی مریم وطن پور روزهای شنبه و یکشنبه حوالی ساعت ۱۵:۱۵ از شبکه پنج سیما پخش می شود.

اولین قسمت از فصل سوم مجموعه تلویزیونی «روزگار جوانی» به تهیه کنندگی سپهر محمدی و کارگردانی اصغر توسلی با آغاز ماه ربیع 17 مهرماه هرشب ساعت 23 از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

تهیه‌کننده سریال «بی‌نشان» آگهی جذب هنرور منسوب به این پروژه را جعلی دانست و تاکید کرد اطلاعات این پروژه از کانال رسمی آن منتشر می‌شود.

برنامه «اسرار سینما»، میان برنامه جدید شبکه نمایش از فردا به روی آنتن می رود.

 

عباس پورفرد و رسول تبرایی مهمانان برنامه صبح پارسی بیست و سوم شهریور ماه بودند.

برنامه «شب نشینی» جمعه شب با حضور رامین ناصر نصیر بر روی آنتن می رود.

«مثبت دست فرمون» با کارگردانی و اجرای حامد تهرانی با شروع فصل سوم این مسابقه از امشب ۲۳ مهرماه روانه آنتن شبکه نسیم می‌شود.

محمدرضا گرایی دارنده مدال‌های طلای المپیک و قهرمانیِ جهان جمعه ۲۳ مهر مهمان برنامه شبانگاهی «دست در دست» می‌شود.

در قسمت امشب «سریالیست» که یک ساعت زودتر از همیشه روی آنتن می رود، پدرام کریمی میزبان بازیگران سریال «در کنار پروانه ها» است و شاهد احمدلو نیز پرونده سریالهای پلیسی را در برنامه باز می کند.

مریم السادات هاشمی و سیدمصطفی حسینی میهمان برنامه هستند.

برنامه تلویزیونی «صبح پارسی» جمعه با حضور کارشناس مذهبی و قاری قرآن نابینا بر روی آنتن می‌رود.

برنامه «شب نشینی» پنجشنبه شب با حضور مجید مشیری بر روی آنتن می رود.

صبح پارسی بیست و دوم مهرماه با حضور مازیار عبایی دکترای حوزه شهرسازی کارشناس حوزه شهرسازی بر روی آنتن رفت.

ویژه برنامه «قرار ما» به تهیه کنندگی مجید صفری، به مناسبت آغاز امامت مهدی صاحب الزمان از شبکه یک پخش می شود . 

ویژه برنامه قرار ما به مناسبت شهادت امام حسن عسگری علیه السلام از شبکه یک پخش می شود. 

شادی عبدالوند و شهرزاد کمال زاده مهمانان شب نشینی بیست و یکم مهرماه بودند.

مجموعه 13 قسمتی «قصه رسیدن» به کارگردانی مشترک امیرحسین خلیل‌زاده و محمدرضا محب آل عبا پنج‌شنبه‌ها روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

 در شب گذشته سردار منتظر المهدی مشاور فرمانده ناجا و دستیار فرمانده سایبری کشور به همراه مدیرگروه فیلم و سریال شبکه دو سیما آقای بهرنگ ملک محمدی از یکی لوکشین های اصلی سریال «نوار زرد ۲» بازدید داشتند.

از فیلم تلویزیونی «پسرم رسول» اثری از شبکه پنج سیما در جشنواره بین المللی فیلم کودک تقدیر شد.

تمامی حقوق این وب سایت به معاونت سیما تعلق دارد