امروز يك شنبه  28 بهمن 1397
تعداد بازدید : 835 - تاریخ خبر : 1396/12/15 - 06:01
جشنواره تلویزیون به «فرمول یک» آمد

محمد احسانی دبیر چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جام با حضور در برنامه «فرمول یک» به تشریح برنامه های اختتامیه این جشنواره پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ مدیر شبکه نسیم در برنامه «فرمول یک» تجلیل از پیشکسوتان عرصه برنامه سازی و اجرا خبر داد و گفت: در مراسم اختتامیه جشنواره که همزمان با میلاد مسعود حضرت زهرا(س) برگزار می شود از اسماعیل شنگله و داوود میرباقری تجلیل می شود.

وی در ادامه اسامی نامزدهای این دوره از جشنواره را در چهار بخش سریال، مسابقه، مستند و پویا نمایی معرفی کرد.

 

اسامی این نامزدها عبارت است از:

 

*** نامزدهای بخش پویانمایی چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم:

ـ بهترین فیلمنامه:

افسانه بخشی، سرپرست نویسندگان «تاریخ از این ور»

سیاوش زرین آبادی، مهدی حیدریان برای «پهلوانان»

هدی اسماعیلی، مسعود اصلانی برای «پدر و پسر»

احسان طاهری، بابک و بهنود نکویی برای «روبی و جوجه ها»

راضیه کاظم زاده ایرانشهر برای «سارا و سامان»

 

ـ بهترین طراحی شخصیت:

احسان انصاری برای «روبی و جوجه ها»

محمد میروهابی برای «سارا و سامان»

امیر غبار آستانه برای «بی خوابی»

نعیم تدیّن برای «هالاباما»

سعید غنی زاده و حسن تبریزی برای «بازمانده»

 

ـ بهترین طراحی فضا:

جعفر سلیم زاده برای «بازمانده»

سلمان طاهری برای «هالاباما»

بهروز یغمائیان، نگار یغماییان، رامک امین کاظمی و احسان طاهری برای «موزه»

مهناز سلیمان نژاد برای «روبی و جوجه ها»

امیر معین و افسانه صانعی برای «تاریخ از این ور»

 

ـ بهترین انیمیت:

احسان انصاری، سرپرست انیمیت «روبی و جوجه ها»

محمد رضا عابدی برای «نظر شما چیه؟»

سعید خوشخو، محمد یعقوبی و محمد میروهابی برای «سارا و سامان»

محمد مهدی احمدی، سرپرست انیمیت «تاریخ از این ور»

احسان سپهر، سرپرست انیمیت «خال خالی»

 

ـ بهترین موسیقی:

فرهاد صفار برای «تاریخ از این ور»

سعید انصاری برای «پهلوانان»

آرمین بهاری برای  «روبی و جوجه ها»

عمران طاهری برای «بازمانده»

شاندیز مهرآبادی برای «پدر و پسر»

 

ـ بهترین کارگردانی:

سعید ضامنی برای «پدر و پسر»

ناهید صمدی امین برای «سارا و سامان»

اصغر صفار برای «تاریخ از این ور»

بابک و بهنود نکویی برای «روبی و جوجه ها»

احسان طاهری برای «بازمانده»

 

ـ بهترین تهیه کنندگی:

مسعود صفوی برای «تاریخ از این ور»

رضا تقدسی برای «مهارت های زندگی»

بابک نظری برای «هالاباما»

الهام ابراهیمی برای «بازمانده»

نادر یغمائیان برای «موزه»

 

ـ بهترین میان برنامه:

علی درخشی برای «گزارش های اوتی»

بابک و بهنود نکویی برای «شوت»

علی درخشی، رضا علی اکبریان کاهانی برای «فوتبال مدرن»

 

ـ بهترین کلیپ موزیکال:

مهناز یزدانی و حسین نظرپور برای «شادمانه»

بابک و بهنود نکویی برای «پُر از آسمان»

مهناز یزدانی برای «وقت خوابه»

 

 

*** نامزدهای بخش مسابقات تلویزیونی چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم:

ـ بهترین مسابقه میدانی:

خانه مستند انقلاب اسلامی برای «ضد گلوله» (شبکه مستند)

بلال الفت برای «ناهار فامیلی» (شبکه افق)

مهدی مطهر برای «فرمانده3» (شبکه افق)

مجید بهرامی مقدم برای «تیپ مخصوص» (شبکه یک)

 

ـ بهترین کارگردانی مسابقه میدانی:

حسام اسلامی، مجید عزیزی و مهدی جبین شناس برای «فرمانده 3» (شبکه افق)

مجید بهرامی مقدم برای «تیپ مخصوص» (شبکه یک)

مهدی ماهان و مجید عزیزی برای «ضد گلوله» (شبکه مستند)

افشین لیاقت و مصطفی امامی برای «آقای آتش نشان» (شبکه پنج)

 

ـ بهترین مسابقه استودیویی:

حسین حسین خانی برای «جادوی صدا» (شبکه سه)

ابوذر پورمحمدی و رضا نصیری شهرضایی برای «کودک شو» : (شبکه نسیم)

پیمان پورمقیمی برای «هوش برتر» (شبکه نسیم)

 

ـ بهترین کارگردانی مسابقه استودیویی:

فربد فردرو برای «مسابقه فامیلی» (شبکه پنج)

رضا مهرانفر برای «کودک شو» (شبکه نسیم)

سید وحید حسینی برای«دستپخت» (شبکه یک)

 

ـ برترین اجرا:

حسین رفیعی برای «دستپخت های خودمانی» و «این خانواده» (شبکه دو)

جواد مولا نیا برای«مسابقه فامیلی»  و «چهار، سه، دو، یک» (شبکه پنج/شبکه چهار)

افشین زی نوری برای «جادوی صدا» و «هوش برتر» (شبکه سه/شبکه نسیم)

سید وحید مرتضوی برای «اسرا» و «بشارت» (شبکه قرآن)

 

ـ بهترین طراحی صحنه و دکور:

پیمان قانع برای «کودک شو» (شبکه نسیم)

مجید بیات و مرتضی شجاعی برای «مسابقه فامیلی» (شبکه پنج)

مهدی هاشمی برای «هوش برتر» (شبکه نسیم)

 

 

*** نامزدهای بخش مستند چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم:

ـ بهترین پژوهش:

محمد مقدم برای «ایران در سپیده دم»(شبکه یک)

مریم السادات مومن زاده برای «فصلی دیگر» (شبکه مستند)

ایرج عرب زاده یکتا برای «کوی دانشگاه» (شبکه چهار)

 

ـ بهترین کارگردانی:

آرش لاهوتی برای «آبی کمرنگ» (شبکه مستند)

فتح الله امیری و نیما عسگری برای «محیط بان و پلنگ» (شبکه جام جم)

محمد کارت برای «آوانتاژ» (شبکه مستند)

سید مازیار هاشمی برای «دکوپاژ» (شبکه افق)

 

ـ بهترین فیلم:

آرش لاهوتی برای «آبی کمرنگ» (شبکه مستند)

مریم السادات مومن زاده برای «فصلی دیگر» (شبکه مستند)

فتح الله امیری برای «محیط بان و پلنگ» (شبکه جام جم)

محمد کارت و آبان عسکری برای «آوانتاژ» (شبکه مستند)

 

ـ بهترین مجموعه مستند تلویزیونی:

سید مازیار هاشمی برای «دکوپاژ» (شبکه افق)

جواد قارایی برای «ایرانگرد» (شبکه یک)

مهدی مطهر برای «هویدا» (شبکه مستند)

موسی جابری برای «اقلیم» (شبکه سه)

 

 

*** نامزدهای بخش سریال های تلویزیونی چهارمین جشنواره جام جم:

ـ بهترین تهیه کنندگی:

مجید مولایی  برای «چرخ فلک» (شبکه یک)

محمدرضا شفیعی برای «کیمیا» (شبکه دو)

سید محمود رضوی مجد برای «پرده نشین» (شبکه یک)

علی حجازی مهر برای «گمشدگان» (شبکه دو)

علی آشتیانی پور برای «در جستجوی آرامش» (شبکه پنج)

 

ـ بهترین کارگردانی:

عزیز الله حمید نژاد برای «چرخ فلک» (شبکه یک)

رضا کریمی برای «گمشدگان» (شبکه دو)

سعید سلطانی برای «در جستجوی آرامش» (شبکه پنج)

جلیل سامان برای «نفس» (شبکه سه)

شهرام شاه حسینی برای «هشت و نیم دقیقه» (شبکه دو)

مازیار میری برای «گاهی به پشت سر نگاه کن» (شبکه دو)

 

ـ بهترین نویسندگی:

علیرضا طالب زاده(طراح و سرپرست نویسندگان) برای «چرخ فلک» (شبکه یک)

علی دادرس/ بابک کایدان/آزیتا ایرایی برای «هشت و نیم دقیقه» (شبکه دو)

مسعود بهبهانی نیا/ زهرا پارسافر برای «کیمیا» (شبکه دو)

سروش صحت/ ایمان صفایی برای «لیسانسه ها» (شبکه سه)

سعید نعمت الله برای «زیر پای مادر» (شبکه یک)

 

ـ بهترین بازیگر مرد:

ضمن تقدیر از بازیگران مجموعه های «چرخ فلک» و «دیوار به دیوار»

حسن پور شیرازی برای «کیمیا» (شبکه دو)

فرهاد آئیش برای «پرده نشین»(شبکه یک) و «دیوار به دیوار» (شبکه سه)

هوتن شکیبا برای «لیسانسه ها» (شبکه سه)

محسن تنابنده برای «پایتخت 4» (شبکه یک)

مهدی سلطانی سروستانی برای «زیرپای مادر» (شبکه یک ) و «کیمیا» (شبکه دو)

 

ـ بهترین بازیگر زن:

شبنم قلی خانی برای «هشت و نیم دقیقه» (شبکه دو)

اندیشه فولادوند برای «چرخ فلک» (شبکه یک)

بهناز جعفری برای «زیر پای مادر» و «چرخ فلک» (شبکه یک)

پریوش نظریه برای «زیر پای مادر» (شبکه یک)

آزیتا حاجیان برای «کیمیا» (شبکه دو)

 

 

انتهای پیام/ن

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 

کدهای منتخبان بخش آرای مردمی پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم اعلام شد.

سعید ابوطالب از تجربه حضورش در جشنواره جام جم و نکات قوت و ضعف این رویداد گفت. 

معاون سیما گفت: مجموعه بزرگ تولید و فنی سیما باید با انعکاس عالی حماسه ٢٢ بهمن حرکت عظیم مردم را تکمیل کند.

یکی از اتفاقات پنجمین جشنواره جام جم، راه اندازی بخش مردمی است.

دکتر مرتضى میرباقرى معاون سیما از مدیران و دست اندرکاران انعکاس حضور ماندگار و میلیونی مردم در ٢٢ بهمن تشکر و قدردانی کرد.

مدیر امور دوبلاژ سیما با اشاره به اضافه شدن بخش دوبله و بازخوردهای خوب آن، از داوری ٤ بخش خبر داد.

سخنرانی سیدحسن نصرالله ، دبیر کل حزب الله لبنان به مناسب چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امشب از شبکه سه سیما پخش می شود.

سعید مظفری گفت: با برگزاری جشنواره می‌توان در میان جوانان با استعداد انگیزه ایجاد کرد تا به درجه پیشکسوتان برسند.

دبیر کمیسیون آگهی ها و تبلیغات تلویزیونی گفت: ما از همه شرکت های تبلیغاتی فعال اعم از دولتی و خصوصی برای شرکت در این دوره دعوت کردیم البته آثار ارسالی می بایست استانداردهای مدنظر ما را لحاظ می‌کردند.

همزمان با رونمایی از تصاویر قسمت اول جدیدترین برنامه احسان علیخانی، روز و ساعت پخش «عصر جدید» اعلام شد.

با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما از درگیری های یک خانم مهندس جوان با شوهرش برای کار در عسلویه در «روز سرنوشت» تا   در پایان هفته

بهروز مفید گفت: جشنواره تلویزیونی جام جم هم با ورق زدن آثار تلویزیونی باری دیگر تلاش فیلمسازان و بازیگران را به مخاطبان یادآوری می‌کند.

جانشین دبیر کمیسیون نمایش جشنواره جام جم با اشاره به اضافه شدن یک جایزه به این بخش گفت: ۱۷ مجموعه تلویزیونی در کمیسیون تخصصی نمایش ارزیابی می‌شوند.

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آئین اختتامیه بزرگترین جشن سینمای ایران به صورت زنده از شبکه نمایش پخش می شود.

مجموعه برنامه «عشق سفر» با موضوع گردشگری آسان از 27 بهمن، شنبه،سه شنبه و پنجشنبه ها  حدود ساعت 18:00 روی آنتن شبکه سه سیما قرار می گیرد .

 

معاون سیما با صدور حکمی دبیر کمیسیون ویژه برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم را منصوب کرد.

معاون سیما با صدور احکامی اعضای هیات داوران کمیسیون آگهی ها و تبلیغات تلویزیونی پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم را منصوب کرد.

دبیر پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم جزئیات این دوره از جشنواره را تشریح کرد.

45 اثر پویانمایی برای داوری به کمیسیون جشنواره تلویزیونی جام جم ارسال شد.

محوریت داوری بخش دوبلاژ و آماده سازی جشنواره جام جم مشخص شد.

معاون سیما با صدور احکامی اعضای هیات داوران مستند پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم را منصوب کرد.

معاون سیما با صدور احکامی اعضای هیات داوران نمایشی پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم را منصوب کرد.

معاون سیما با صدور احکامی اعضای هیات داوران فضای مجازی پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم را منصوب کرد.

خواجه‌نژاد با اشاره تولیدات جدید سیما گفت: داوران جشنواره جام جم معرفی شدند و از هفته آینده آثار رسیده بررسی می‌شوند.

 

شبکه مستند قسمت جدید برنامه «دوران» را با پخش مستند «اوباما میراثی از خاکستر» روی آنتن می‌برد.

مجموعه انیمیشن «جوانمردان» به تهیه کنندگی الهام ابراهیمی و کارگردانی علی احمدی کاری از مرکز پویانمایی صبا هر شب ساعت 18:45 از شبکه دو سیما پخش می شود.

سریال تلویزیونی «سارق روح» از یکشنبه 28 بهمن ماه روی آنتن شبکه افق می رود.

برنامه «0098» این هفته نقش باورها در رفتار انسان و ارتباطات اجتماعی مانند باور خدا در زندگی، باور عشق، باور سلامت روان، باور دیگران و ... را بررسی می کند.

مجله علمی- ترکیبی «چرخ»، گردونه سی و یکمِ خود را به ماجرای انسان های نئاندرتال در ایران و یافته های فسیلی چندصد میلیون سال پیش اختصاص داد.

«خیابان جام جم» امشب ( 28 بهمن ماه ) میزبان دو مجری، یک بازیگر و یک تهیه کننده خواهد بود.

مردم سالاری در دهه پنجم انقلاب در برنامه تلویزیونی «این.ج.ا»  بررسی می شود

برنامه «تهران 20» برای دومین شب متوالی به بررسی بحران فرونشست زمین در تهران و ایران می پردازد.

مدیر روابط عمومی معاونت سیما از جزئیات جدید جشنواره تلویزیونی جام جم و زمان باقی مانده مرحله مقدماتی آرای مردمی خبر داد.

به ابتکار شبکه یک سیما، چهره برتر مردمی سال 97 در برنامه «فرمول یک» انتخاب و معرفی خواهد شد.

«شب تئاتر» در اولین ویژه برنامه خود به مناسبت سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، شامگاه شنبه 27 بهمن، روی آنتن شبکه 4 سیما رفت. دکتر رحمت امینی در این ویژه برنامه میزبان دکتر اردشیر صالح پور، پژوهشگر، مدرس دانشگاه و نمایشنامه نویس و شهرام کرمی، مدیر کل هنرهای نمایشی و برگزار کننده اصلی جشنواره بود.

نخستین قسمت مجموعه مستند «در گذر از نقطه صفر» با موضوع سنت ها و وابستگی های اقوام مرزنشین، یکشنبه 28 بهمن از شبکه افق پخش می شود.

مستند «کارنامه» روایتی از چهار دهه توسعه و آبادانی خراسان جنوبی در سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، یکشنبه این هفته از شبکه افق پخش می شود.

مستند «چشم به راه» روایتی از زندگی مادر شهید قربانی، یکشنبه 28 بهمن از شبکه افق پخش می شود.

مجموعه تلویزیونی «آینده ایران» از 30 بهمن ماه به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

تمامی حقوق این وب سایت به معاونت سیما تعلق دارد